Dotyczy generatora pary Philips GC 7015. W trybie zwykłym prasowania po nagrzaniu stopy i wciśnięciu przycisku wytwarzania pary, pompka wydaje pyknięcia i nie pompuje wody, napięcie na niej jest niskie, ok. 40 VAC. W trybie Calc-clean urządzenie, w tym pompka działa prawidłowo. Wg ścieżek na PCB pompką steruje jeden tyrystor sterowany z jednej nóżki sterownika scalonego. Czy to oznacza, że sterownik źle steruje wypełnieniem zasilania pompki w trybie prasowania na podstawie jakiegoś czujnika. W tym urządzeniu pompka pompuje zimną wodę ze zbiornika do stopy, gdzie jest zamieniana w parę.
AI: Czy w ostatnim czasie były przeprowadzane jakieś naprawy lub zmiany w urządzeniu?
Nie
AI: Czy urządzenie wyświetla jakieś komunikaty o błędach lub wskaźniki, które mogą wskazywać na problem?
Nie
AI: Czy w ostatnim czasie były przeprowadzane jakieś naprawy lub zmiany w urządzeniu?
Nie
AI: Czy urządzenie wyświetla jakieś komunikaty o błędach lub wskaźniki, które mogą wskazywać na problem?
Nie