Pomocy, posiadam od jakiegoś czasu dafa of 45-150. Pierwszy temat to taki, że ciężko pali, czy ciepły, czy zimny. Wstawiłem zaworek, wymieniłem filtr i dalej nic. Auto ma 160 tys. przebiegu i jest to pewne auto, użytkował wujek od nowości. Więcej stało, niż jeździło, ale mniejsza. Zauważyłem, że jak przekręcę kluczyk i od razu kręcę, to szybciej zaczyna łapać. Nie wiem czemu tak, brak błędów. A drugi temat: świeci się ABS, błąd „poprzeczny 1”, 14 kod błędu, zwarcie do masy. To jakiś zawór, ale wtyczki jak nowe, więc nie wiem, gdzie dalej szukać pomocy. Pozdrawiam!!!