Witam chcialbym poznac Wasze propozycje odnosnie glosnika do subwoofera(pasywnego ale mniejsza z tym), glosnik bedzie siedzial w obudowie zamknietej 15-20l, cena glosnika ma wachac sie od 50 do 100zl (wszystko bedzie napedzal jakis amplituner , jestem w trakcie wybierania;). Nie zalezy mi na tym, zeby moj malutki subik byl glosny tylko, zeby mial w miare 'czysty' i wyrazny bas,zeby schodzil w miare nisko ( oczywiszcie uwzglednijcie cene:) Z gory dziekuje za wszelkie propozycje.