Dzien dobry
Mam do naprawy stroboskop SUPERSTROBE 2700.
Problem pierwotny: nie działał -wymieniono lampe i transformator WN
Efekt : strzeli raz i wybija bezpiecznik 16A.
Następnie wymieniłem, kondensator 0,1uF oraz diode 1N4007 (zaznaczone na czerwono)
Gdzie szukać problemu? wszystkie diody pomierzone i są sprawne.
Edit:
Jak włączę zarówkę w szereg zasilania to ledwo działa ale nie wybija bezpiecznika, natomiast jak przełącze na bezposrednie zasilanie to dalej wybija.
Mam do naprawy stroboskop SUPERSTROBE 2700.
Problem pierwotny: nie działał -wymieniono lampe i transformator WN
Efekt : strzeli raz i wybija bezpiecznik 16A.
Następnie wymieniłem, kondensator 0,1uF oraz diode 1N4007 (zaznaczone na czerwono)
Gdzie szukać problemu? wszystkie diody pomierzone i są sprawne.
Edit:
Jak włączę zarówkę w szereg zasilania to ledwo działa ale nie wybija bezpiecznika, natomiast jak przełącze na bezposrednie zasilanie to dalej wybija.