Witam, mam problem z DeLonghi ECAM 450.65.S Eletta Explore, który nie spienia mleka. Na środkowym (2 z 3) ustawieniu piany jest może na 1 cm przy Latte Macchiato, na ostatnim (3 z 3) w ogóle nie spienia mleka. Ekspres był odkamieniany, podajnik na mleko czyszczony, zostawiany w gorącej wodzie kilka razy.
Miałem już z tym ekspresem takie problemy, ale np. pomagał restart do ustawień fabrycznych lub zmiana profilu... Teraz nic nie pomaga.
Może wymienić podajnik na mleko? Czy jeszcze raz zrobić odkamienianie?
Miałem już z tym ekspresem takie problemy, ale np. pomagał restart do ustawień fabrycznych lub zmiana profilu... Teraz nic nie pomaga.
Może wymienić podajnik na mleko? Czy jeszcze raz zrobić odkamienianie?