Witam!
Mam problem z moim vw passatem b5 2001r. sedan, przestał mi się otwierać bagażnik, zamek na klucz jest tak zastany że nie ma szans na otwieranie go w taki sposób, przycisk otwierający bagażnik nie działa lecz słychać chodzący silniczek, z pilota również nie da się otworzyć bagażnika lecz gdy naciska się przycisk na klapie to zaczynają się świecić zegary i podświetlenie na radiu itp. udało mi się zdjąć tapicerkę i dostać do całej elektroniki, gdy odłączyłem jedną z wtyczek(prawdopodobnie od przycisku na klapie) bagażnik otwiera się z pilota. Nie wiem gdzie jest usterka i co jak już wymieniać, proszę o pomoc
AI: Czy w ostatnim czasie były wykonywane jakieś naprawy lub modyfikacje w samochodzie, które mogłyby mieć wpływ na działanie zamka bagażnika?
Jednego dnia auto przestało odpowiadać na pilota, i trzeba było otworzyć auto kluczem
AI: Czy zauważyłeś jakiekolwiek uszkodzenia lub korozję na przewodach i złączach związanych z elektroniką bagażnika?
nie
Mam problem z moim vw passatem b5 2001r. sedan, przestał mi się otwierać bagażnik, zamek na klucz jest tak zastany że nie ma szans na otwieranie go w taki sposób, przycisk otwierający bagażnik nie działa lecz słychać chodzący silniczek, z pilota również nie da się otworzyć bagażnika lecz gdy naciska się przycisk na klapie to zaczynają się świecić zegary i podświetlenie na radiu itp. udało mi się zdjąć tapicerkę i dostać do całej elektroniki, gdy odłączyłem jedną z wtyczek(prawdopodobnie od przycisku na klapie) bagażnik otwiera się z pilota. Nie wiem gdzie jest usterka i co jak już wymieniać, proszę o pomoc
AI: Czy w ostatnim czasie były wykonywane jakieś naprawy lub modyfikacje w samochodzie, które mogłyby mieć wpływ na działanie zamka bagażnika?
Jednego dnia auto przestało odpowiadać na pilota, i trzeba było otworzyć auto kluczem
AI: Czy zauważyłeś jakiekolwiek uszkodzenia lub korozję na przewodach i złączach związanych z elektroniką bagażnika?
nie