Hej. Mam drukarkę ender 3 v2 neo od ponad roku. Nigdy nie miałem żadnych problemów. Niestety od tygodnia walczę z poziomowaniem stołu. Poziomuję standardowo na kartkę w 4 narożnikach nad śrubami. Odwrotnie do wskazówek zegara, 4-5 okrążeń. Jest stół wypoziomowany idealnie. Zawsze działało. Niestety jak wyłączam drukarkę i po włączeniu klikam auto home standardowo dysza zatrzymuje się w pozycji około 11.6 zjeżdżam do zera i dysza nie jest już tak nisko jak podczas poziomowania. Jest mniej więcej 2.0 wyżej. Obniżam z offset o -2 (kiedyś nie musiałem tego robić) drukuje wszystko ładnie ale po wyłączeniu drukarki k włączeniu z powrotem znowu dyszka ponadto home zatrzymuje się wyżej o 2.0.
Jakieś rady? Nic nie znalazłem w internecie co by mi pomogło.
Jakieś rady? Nic nie znalazłem w internecie co by mi pomogło.