logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Ender 3 V2 Neo - problem z poziomowaniem stołu po wyłączeniu drukarki

nowaczek122 22 Gru 2024 10:04 324 2
REKLAMA
  • #1 21358345
    nowaczek122
    Poziom 9  
    Posty: 5
    Hej. Mam drukarkę ender 3 v2 neo od ponad roku. Nigdy nie miałem żadnych problemów. Niestety od tygodnia walczę z poziomowaniem stołu. Poziomuję standardowo na kartkę w 4 narożnikach nad śrubami. Odwrotnie do wskazówek zegara, 4-5 okrążeń. Jest stół wypoziomowany idealnie. Zawsze działało. Niestety jak wyłączam drukarkę i po włączeniu klikam auto home standardowo dysza zatrzymuje się w pozycji około 11.6 zjeżdżam do zera i dysza nie jest już tak nisko jak podczas poziomowania. Jest mniej więcej 2.0 wyżej. Obniżam z offset o -2 (kiedyś nie musiałem tego robić) drukuje wszystko ładnie ale po wyłączeniu drukarki k włączeniu z powrotem znowu dyszka ponadto home zatrzymuje się wyżej o 2.0.

    Jakieś rady? Nic nie znalazłem w internecie co by mi pomogło.
  • REKLAMA
  • #2 21361352
    roman_partyka
    Poziom 27  
    Posty: 1421
    Pomógł: 68
    Ocena: 293
    Krańcówka?
  • #3 21450123
    Endrju111
    Poziom 23  
    Posty: 556
    Pomógł: 57
    Ocena: 36
    Czy przypadkiem V2 neo nie posiada CR-touch?
    A to nie jest problem z tym, że po zmianie offsetu musisz w menu zapisać zmiany?
REKLAMA