logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] Podłączenie głośników do komputera kablem USB A

Onez_ 26 Gru 2024 13:05 342 3
REKLAMA
  • #1 21362966
    Onez_
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Witam chciałbym zrobić głośnik do komputera na USB, posiadam wzmacniacz jak na zdjęciu poniżej i nie wiem jak go podłączyć do kabla USB A
    Płytka wzmacniacza audio z oznaczeniami dla podłączeń głośników, sygnału wejściowego i zasilania.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 21362972
    elektrofil
    Poziom 18  
    Posty: 505
    Pomógł: 32
    Ocena: 46
    Najprościej będzie użyć "karty muzycznej" na usb. Chyba nie myślisz, że łącząc linie transmisyjne do zwykłego wzmacniacza uzyskasz zrozumiały dźwięk?
  • REKLAMA
  • #4 21362998
    Onez_
    Poziom 2  
    Posty: 2
    podlaczenie przez karte muzyczna
REKLAMA