Witam uprzejmie. Wczoraj w godzinach wieczornych wypadła z junkersa: niby to może i pierdułka, ale może mieć duże albo bardzo duże znaczenie. A chodzi mi o junkers: "Podgrzewacz wody gazowy przepływowy TERMAQ GP-19-01 TERMET". Poniżej wysłałem dwie fotografie (jak trzeba, wyślę wyraźniejsze zdjęcia). I chciałbym się zapytać, czy można bez tej części/podzespołu używać junkersa? Żeby się nie okazało, że to jest od czujnika tlenku węgla albo nie wiem od czego. Jak już wcześniej pisałem, wczoraj sobie spadło do wanny i jak na malutki podzespół narobił hałasu. Jak mogę uśmiechnąć o pomoc, byłbym wdzięczny.
A tu dodałem wyraźniejsze zdjęcia. Przepraszam za to zdjęcie laboratorium z diagnostyki. Nie umiem tego usunąć. A pierwszy raz dodaję coś na Elektrodzie. Przepraszam.