Witam. Problem z Galaxy 2003 rok 1.9 TDI nie odpala. Auto jechało na autostradzie normalnie po czym odcięło moc ujechało chwilę i po zjeździe na mop zgasło. Bezpieczniki sprawdzone, paliwo dochodzi do filtra kręci nie odpala. Na plaku zapali i zgaśnie jak się przestanie psikać. Może ktoś miał taki przypadek? Czasami był też taki przypadek że odcinało turbinę a po zgaszeniu i odpaleniu auto znowu miało moc i już był spokój. Nie było diagnozowane komputerem. Czekam na jakieś podpowiedzi gdzie szukać. Dziękuję Pozdrawiam