Witam, z góry powiem, że jestem laikiem. Posiadam problem z moim projektem. Jest to układ muzyczny z trafopowielacza. Ciekawie wygląda, więc próbuję. Układ zbudowany z timera 555, ja skorzystałem z NE555 (zastanawiam się, czy jest zgodny ze schematem). Problemem jest to, że kiedy daję jakiekolwiek dźwięki przez jacka, to nie działa... Dlaczego??? Audio jest podłączone do nóżki 5 układu NE555. Jak czytałem, to minimalne napięcie dla tego wyprowadzenia to 2,9 V??? Sygnał z jacka ma tylko ok. 1,6 V (czy to jest prawidłowe napięcie jack?) Myślicie, że wystarczy wzmacniacz??? Błagam, pomóżcie. Z góry dziękuję.