logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Wzmacniacz Elektronika WK-120 - przekaźnik załącza się bez opóźnienia i dziwny dźwięk przy włączaniu

Missingno 03 Sty 2025 15:39 102 0
REKLAMA
  • #1 21375056
    Missingno
    Poziom 4  
    Posty: 215
    Ocena: 4
    Witam, posiadam wzmacniacz Elektronika WK-120 w którym ostatnio, zaczął strzelać przekaźnik głośnikowy. Dodatkowo od czasu do czasu, przy włączaniu, słychać dziwny stały dźwięk, jakby trąbienia, który jest słyszalny nawet bez podłączonych głośników. Wspomniany dźwięk, pojawia się od razu po włączeniu wzmacniacza i gdy się pojawia, wskaźnik wysterowania ulega maksymalnemu wychyleniu. Słychać go tylko przez chwilę od momentu włączania wzmacniacza. Jeśli ktoś na forum wie, gdzie szukać problemu, byłbym wdzięczny za odpowiedź.
  • REKLAMA
REKLAMA