Witam, posiadam wzmacniacz Elektronika WK-120 w którym ostatnio, zaczął strzelać przekaźnik głośnikowy. Dodatkowo od czasu do czasu, przy włączaniu, słychać dziwny stały dźwięk, jakby trąbienia, który jest słyszalny nawet bez podłączonych głośników. Wspomniany dźwięk, pojawia się od razu po włączeniu wzmacniacza i gdy się pojawia, wskaźnik wysterowania ulega maksymalnemu wychyleniu. Słychać go tylko przez chwilę od momentu włączania wzmacniacza. Jeśli ktoś na forum wie, gdzie szukać problemu, byłbym wdzięczny za odpowiedź.