Witam, generalnie ostatnio odkopałem moją starą wieżę, która obsługuje audio 5.1, więc chciałem podpiąć ją do komputera, aby posłuchać sobie muzyki. Podpiąłem ją przez złącze optyczne, ale niestety pokazuje się tylko 2-kanałowe audio, jak i działa tylko centralny i lewy głośnik oraz subwoofer. Czy istnieje jakaś opcja, jakby to naprawić albo podłączyć to jakoś inaczej do komputera? Z góry dziękuję za pomoc.