Przy myciu ułamałem drucik, którego nie mam pojęcia, od czego tam był i za co odpowiadał. Zaznaczyłem go na zdjęciu:
Mimo braku drucika ekspres działa poprawnie. Wszystkie elementy ruszają/obracają się, jak należy.
Czy mam się czym przejmować? Czy można dokupić sam ten drucik, czy muszę wymieniać cały zaparzacz, który jest sprawny?
Znalazłem tą część i taka pierdoła 60zł... no trudno się mówi
https://allegro.pl/oferta/drucik-sprezynka-zg...rzacza-siemens-eq-500-eq-9-eq-700-16976904606
Mimo braku drucika ekspres działa poprawnie. Wszystkie elementy ruszają/obracają się, jak należy.
Czy mam się czym przejmować? Czy można dokupić sam ten drucik, czy muszę wymieniać cały zaparzacz, który jest sprawny?
Znalazłem tą część i taka pierdoła 60zł... no trudno się mówi
https://allegro.pl/oferta/drucik-sprezynka-zg...rzacza-siemens-eq-500-eq-9-eq-700-16976904606