Mam zasadniczy problem. Pralka po napełnieniu bębna wodą przestaje robić cokolwiek. Nie przekręca się pokrętło programatora, niesłychać także charakterystycznego tykania w czasie jego pracy. Kontrolka od wirowania świeci się bez względu na to czy przycisk jest włączony czy też nie. Jeśli ustawię programator na wirowanie silnik się włącza i wiruje. Proszę o jakąś pomoc. Dzięki