Witam, jestem nowy i raczej uczę się dla siebie . Mam pralkę jak w temacie . Kupiłem ją jako niesprawną ( czyli programator do wymiany bo nie grzeje ) ale kiedy kupiłem inny programator do tego modelu okazało się że nie chce się włączyć wirowanie i nie obraca bębna , ale widać ze wode ciągnie i wylewa. Przekładałem programator patrząc jak jest oryginalnie więc o pomyłce nie moze być mowy. W poprzednim programatorze na zielonym wtyku pinowym z dołu ( 2 od dołu ) widać cos przypalonego , ale przecież wymieniłem. Jak dam pranie słychać że idzie ,ale nie obraca, odkręciłem plecy i za pomocą ręki ruszyłem delikatnie koło z paskiem i zaczeło się wolno obracać , ale nie tak jak powinno . Coś jest nie tak , a ja się głowię co , a widzę Tu tyle mechaników ze cho cho.
Dajcie poradę co zrobić i sprawdzić najpierw .
Dajcie poradę co zrobić i sprawdzić najpierw .