witam
nokia 6610i po zalaniu nie działa podświetlenie klawiatury, diody są sprawne sprawdzałęm miernikiem, ale co dalej z tym zrobić może ma ktoś jakąś radę, będę bardzo wdzięczny POOMOCY:((
nokia 6610i po zalaniu nie działa podświetlenie klawiatury, diody są sprawne sprawdzałęm miernikiem, ale co dalej z tym zrobić może ma ktoś jakąś radę, będę bardzo wdzięczny POOMOCY:((