Witam wszystkich mam problem otóż nie działa podświetlenie klawiatury i wyświetlacza w noki 6610 gniazdo wyswietlaacza jest ok wyświetlacz też ok płytka klawiatury też działa poprawnie w innej noki czy ktos wie jaki układ jest odpowiedzialny za podświetlenie ?