logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Wzmacniacz do głośnika Powerbass M12: Excursion HXA-1K czy HXA-30?

damian_wisniewsk 17 Sty 2025 18:57 246 2
REKLAMA
  • #1 21397546
    damian_wisniewsk
    Poziom 10  
    Posty: 77
    Ocena: 13
    Witam. Krótko i na temat. Odkopałem w piwnicy skrzynię I wzmacniacz, które leżały tam oooooo panie Kij wie, ale długo. Glosnik powerbass m12 a wzmacniacz jakiś peying py-2h30r. Zrobiłem na głośnik nową obudowę ( za mala, ale innej się nie dało 21l a powinno być 35) I wpakowałem wszystko do busa i co się okazuję wzmacniacz nie działa. Starość chyba go dopadła. I teraz potrzebuję czymś zasilić tą skrzynkę i nie mam pojęcia czym. Szukam w necie i tak w oko wpadł mi Excursion HXA-1K bądź też tej firmy Excursion HXA-30. Ten drugi zawsze można w razie czego użyć do zasilenia czegoś innego a moc tą sama. Ale do rzeczy możecie coś polecić, bądź potwierdzić mój wybór? Z góry dziękuję za pomoc.
    Głośnik PowerBass M12 w czarnej obudowie na drewnianej podłodze
  • REKLAMA
  • #2 21398323
    damian_wisniewsk
    Poziom 10  
    Posty: 77
    Ocena: 13
    Po przewertowaniu internetu mam trochę opcji :
    1. Crunch GPX2200.1D
    2. Excursion hxa-1k
    3. Kick AD1.400
    4.Renegade RXA1800D
    5. Audio System Carbon-500.1D
    Jakoś mi pasują opcja 2 i 5 ale się nie znam
  • #3 21402275
    jarbarek
    Poziom 22  
    Posty: 564
    Pomógł: 32
    Ocena: 41
    Mocowo oba powinny dać radę. Do skrzynki daj watoliny na full.
REKLAMA