Witam. Krótko i na temat. Odkopałem w piwnicy skrzynię I wzmacniacz, które leżały tam oooooo panie Kij wie, ale długo. Glosnik powerbass m12 a wzmacniacz jakiś peying py-2h30r. Zrobiłem na głośnik nową obudowę ( za mala, ale innej się nie dało 21l a powinno być 35) I wpakowałem wszystko do busa i co się okazuję wzmacniacz nie działa. Starość chyba go dopadła. I teraz potrzebuję czymś zasilić tą skrzynkę i nie mam pojęcia czym. Szukam w necie i tak w oko wpadł mi Excursion HXA-1K bądź też tej firmy Excursion HXA-30. Ten drugi zawsze można w razie czego użyć do zasilenia czegoś innego a moc tą sama. Ale do rzeczy możecie coś polecić, bądź potwierdzić mój wybór? Z góry dziękuję za pomoc.