Witam, mam problem z Passatem B5 1.9 130.
Otóż na zimnym pali jak strzała, a jeśli tylko dostanie temperatury około 90 stopni, gaśnie sam z siebie. Błędów żadnych, wymieniłem już czujnik położenia wału.
AI: Czy sprawdzałeś stan układu paliwowego, na przykład pompę paliwa lub wtryskiwacze?
Nie.
AI: Czy przeprowadzałeś kontrolę układu elektrycznego, takiego jak alternator lub akumulator?
Tak.
Otóż na zimnym pali jak strzała, a jeśli tylko dostanie temperatury około 90 stopni, gaśnie sam z siebie. Błędów żadnych, wymieniłem już czujnik położenia wału.
AI: Czy sprawdzałeś stan układu paliwowego, na przykład pompę paliwa lub wtryskiwacze?
Nie.
AI: Czy przeprowadzałeś kontrolę układu elektrycznego, takiego jak alternator lub akumulator?
Tak.