Witam mam ekspres Philips Saeco problem taki wymieniłem pompę elektrozawór wyczyściłem wszystkie węże wylewkę włączam ekspres nagrzewa wodę promuje do bloku przez blok przepływa woda a nie wypływa przez wylewkę i wyskakuje błąd że system nie jest napełniony i po ponownym napełnieniu dochodzi do tego samego punktu i słychac jakby niemugł wypchać wody a wszystko jest czyste odkamienione tak jakby coś go w tej wylewce blokowało macie jakieś pomysły
AI: Jaki jest dokładny model ekspresu Philips Saeco, z którym masz problem?
HD8847
AI: Czy sprawdzałeś dokładnie wylewkę pod kątem zatorów lub czy słychać jakieś nietypowe dźwięki podczas pracy ekspresu?
Wylewka czysta podczas próby wypuszczenia wody przez wylewkę ekspres cichnie
AI: Jaki jest dokładny model ekspresu Philips Saeco, z którym masz problem?
HD8847
AI: Czy sprawdzałeś dokładnie wylewkę pod kątem zatorów lub czy słychać jakieś nietypowe dźwięki podczas pracy ekspresu?
Wylewka czysta podczas próby wypuszczenia wody przez wylewkę ekspres cichnie