Cześć
Zauważyłem ostatnio dziwny dźwięk w mojej pralce LG (F2WT4S6AIDD Vivace 6.5kg), a mianowicie na koniec napełniania wody do bębna następuje takie dziwne "walnięcie". Dźwięk nagrałem na filmiku, dla przyspieszenia zalecam oglądać od 30 sekundy. Co to może być?
Pozdrawiam
Zauważyłem ostatnio dziwny dźwięk w mojej pralce LG (F2WT4S6AIDD Vivace 6.5kg), a mianowicie na koniec napełniania wody do bębna następuje takie dziwne "walnięcie". Dźwięk nagrałem na filmiku, dla przyspieszenia zalecam oglądać od 30 sekundy. Co to może być?
Pozdrawiam