Witam, mam pytanko. Mam Audi A3 8L 1.6 benzynkę, 2002 rok. Problem polega na tym, że gdy odpalę, to po przejechaniu 2/3 km zaczyna szarpać, nie wchodzi na obroty po dodaniu gazu. Gdy ją zgaszę, odpalę, jest ok znów przez jakiś czas. Miał tak ktoś?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam