Audi A4B5 1999 r
Siemanko, szukam pomocy co do usuwania immo programem Vag Commander 1.4. Jestem w posiadaniu instrukcji po polsku, wszystko jasne. Ale chciałbym się bardziej dowiedzieć o usuwaniu immo do samego końca. Gościu na filmiku, jak dobrze rozumiem, liczbę 73 zaznacza i klika immo off, zapis i wychodzi???? Czy jestem w błędzie?
https://www.youtube.com/watch?v=5Uv8VMX6hAo
Mam też opcję nieusuwania go, tylko zakodowania z nową pchełką z kluczyka. Np. jak gościu na filmiku pod linkiem - https://youtu.be/VejsyLuHlBg?si=hFIPBFA_U5IBX-Ri
Liczę na pomoc, młody jestem, nieraz uda mi się coś zepsuć, ale wolę nie, dlatego tu jestem. Z góry dzięki!
Siemanko, szukam pomocy co do usuwania immo programem Vag Commander 1.4. Jestem w posiadaniu instrukcji po polsku, wszystko jasne. Ale chciałbym się bardziej dowiedzieć o usuwaniu immo do samego końca. Gościu na filmiku, jak dobrze rozumiem, liczbę 73 zaznacza i klika immo off, zapis i wychodzi???? Czy jestem w błędzie?
https://www.youtube.com/watch?v=5Uv8VMX6hAo
Mam też opcję nieusuwania go, tylko zakodowania z nową pchełką z kluczyka. Np. jak gościu na filmiku pod linkiem - https://youtu.be/VejsyLuHlBg?si=hFIPBFA_U5IBX-Ri
Liczę na pomoc, młody jestem, nieraz uda mi się coś zepsuć, ale wolę nie, dlatego tu jestem. Z góry dzięki!