Witam serdecznie.
Potrzebuje pomocy w zakodowaniu IMMO w audi A3 z 97. Sprowadziłem z Niemiec Audi A3, do którego dostałem tylko jeden kluczyk, chciałem przełożyć stacyjkę, wkładki w drzwiach i zamki od innego rozbitego Audi z tego samego roku, ale do tamtego były aż 3 kluczyki i Mam wszystkie papierki kod kluczyka, itd. Zdaje sobie sprawe że w aucie jest immo, dlatego piszę post zanim się zabiore do przekręcania stacyjki, itp. Jak za pomocą VAG-a 4.09 zakodować immo na nowy kluczyk?? A może bardziej opłaci się znaleść centralkę od immo z rozbitego audi i oprócz stacyjki przełożyć również ją, bo o ile mnie pamięć nie myli, do immo jest oddzielna centralka. Proszę o podpowiedź i sugestie, a napewno o pomoc w kodowaniu kluczków VAG-iem...
Z góry dziękuje za pomoc.
Potrzebuje pomocy w zakodowaniu IMMO w audi A3 z 97. Sprowadziłem z Niemiec Audi A3, do którego dostałem tylko jeden kluczyk, chciałem przełożyć stacyjkę, wkładki w drzwiach i zamki od innego rozbitego Audi z tego samego roku, ale do tamtego były aż 3 kluczyki i Mam wszystkie papierki kod kluczyka, itd. Zdaje sobie sprawe że w aucie jest immo, dlatego piszę post zanim się zabiore do przekręcania stacyjki, itp. Jak za pomocą VAG-a 4.09 zakodować immo na nowy kluczyk?? A może bardziej opłaci się znaleść centralkę od immo z rozbitego audi i oprócz stacyjki przełożyć również ją, bo o ile mnie pamięć nie myli, do immo jest oddzielna centralka. Proszę o podpowiedź i sugestie, a napewno o pomoc w kodowaniu kluczków VAG-iem...
Z góry dziękuje za pomoc.