Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pomocy...!! Kodowanie kluczyka immo i Audi A3 97r.

29 Sty 2006 13:56 17092 10
  • Poziom 14  
    Witam serdecznie.
    Potrzebuje pomocy w zakodowaniu IMMO w audi A3 z 97. Sprowadziłem z Niemiec Audi A3, do którego dostałem tylko jeden kluczyk, chciałem przełożyć stacyjkę, wkładki w drzwiach i zamki od innego rozbitego Audi z tego samego roku, ale do tamtego były aż 3 kluczyki i Mam wszystkie papierki kod kluczyka, itd. Zdaje sobie sprawe że w aucie jest immo, dlatego piszę post zanim się zabiore do przekręcania stacyjki, itp. Jak za pomocą VAG-a 4.09 zakodować immo na nowy kluczyk?? A może bardziej opłaci się znaleść centralkę od immo z rozbitego audi i oprócz stacyjki przełożyć również ją, bo o ile mnie pamięć nie myli, do immo jest oddzielna centralka. Proszę o podpowiedź i sugestie, a napewno o pomoc w kodowaniu kluczków VAG-iem...
    Z góry dziękuje za pomoc.
  • Poziom 17  
    Najlepiej i najtaniej bedzie jak zlecisz to fachowcowi ktury to robi bo nie jest to taka prosta sprawa jak sie komus zdaje.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 14  
    Login?? Kolega elektrit nie wspomniał nic o żadnym LOGIN-ie?? W żadnym ze swoich punktór...??

Dodano po 1 [godziny] 37 [minuty]:

No dobra, to chyba jest error, bo dowiedziałem się co to jest login, przeglądając forum, ale przeglądając całą dokumentację auta, nie znalazłem przez wiele osób wspominanej blaszki niebieskiej z nr. PIN... :-(( Co teraz?? Wiem, że istnieje możliwość zczytania z pamięci EEPROM kodu, tylko czy ktoś się orientuje co to za pamięć tam siedzi i jakim programem najlepiej dostać się do niej??
  • Poziom 17  
    Sa specjalne urzadzenia kture odczytuja kod przez gniazdo ale sa drogie do uzytku jednokrotnego.Pozostaje wylut ukladu i dobry programator pod warunkiem ze wiesz jak to sie robi i gdzie odczytac kod bo jak nie wyjdzie to bedzie wieksza bieda.
  • Poziom 14  
    Jasną sprawą jest, że w gre wchodzi jedynie wylutowanie pamięci z centralki, pytanie jakie się pojawia, to jakiego programu użyć no i gdzie odczytać kod?? Wiele osób na forum elektrody pisze, że kod się powtarza 2 lub nawet 3 razy... czy ktoś z was próbował już zczytać info z pamięci i ma jakieś wskazówki na to, gdzie szukać kodu??
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 17  
    Ten kto to wie tego ci nie powie bo z tego zyje i nie chce sie dzielic swoim bochenkiem chleba , wiec jeszcze raz ci radze podjedz do kogos kto to robi bedzie napewno taniej i szybciej zrobione.
  • Poziom 14  
    Panie Maryca, wiem, że ludzie nie lubią się dzielić swoimi doświadczeniami, ale forum ku temu służy, Moja podpowiedź do ludzi którzy mają problem z IMMO od Audi A3 97r. jest taka, że w tym modelu Immo jest już w zegarach... Dzisiaj dobieram się do pamiątki jaka tam siedzi, a jest tam bynajmniej u mnie c66cm6, tylko chciałbym żeby ktoś mnie pokierował w którym miejscu powinienem szukać nr. LOGIN we wsadzie tej pamięci...??
  • Poziom 28  
    witam daj wsad to ci powiem jaki jest login
    pozdro