Dzień dobry mam pytanie czy można jakoś 'zaprogramować' Wspomaganie podczas ruszania pod górę w Mercedes w169 2006r. 193 km ? Czy się nie da ?
AI: Jaki jest dokładny wariant lub wersja wyposażenia Twojego Mercedesa W169?
Avantgarde
AI: Czy Twój samochód ma już jakieś modyfikacje lub dodatkowe funkcje, które mogą wpływać na wspomaganie ruszania pod górę?
ABS, ESP
AI: Jaki jest dokładny wariant lub wersja wyposażenia Twojego Mercedesa W169?
Avantgarde
AI: Czy Twój samochód ma już jakieś modyfikacje lub dodatkowe funkcje, które mogą wpływać na wspomaganie ruszania pod górę?
ABS, ESP