logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Wspomaganie ruszania pod górę w Mercedes W169 2006 193 KM

Goferek96 23 Sty 2025 13:48 174 4
REKLAMA
  • #1 21406232
    Goferek96
    Poziom 2  
    Posty: 3
    Dzień dobry mam pytanie czy można jakoś 'zaprogramować' Wspomaganie podczas ruszania pod górę w Mercedes w169 2006r. 193 km ? Czy się nie da ?
    AI: Jaki jest dokładny wariant lub wersja wyposażenia Twojego Mercedesa W169?
    Avantgarde
    AI: Czy Twój samochód ma już jakieś modyfikacje lub dodatkowe funkcje, które mogą wpływać na wspomaganie ruszania pod górę?
    ABS, ESP
  • REKLAMA
  • #2 21406499
    user64
    Poziom 36  
    Posty: 3532
    Pomógł: 220
    Ocena: 695
    Nie bardzo wiem dlaczego tego szukasz, ale nie jest to możliwe. Przynajmniej nie w tym roczniku.
  • REKLAMA
  • #3 21406504
    Goferek96
    Poziom 2  
    Posty: 3
    W tych rocznikach teoretycznie ta opcja powinna być , ale nie wiem jak to włączyć
  • REKLAMA
  • #4 21406530
    shegipl
    Poziom 26  
    Posty: 680
    Pomógł: 76
    Ocena: 1139
    >>21406232
    Raczej chyba na pewno nie ma takiej opcji.
  • #5 21406711
    user64
    Poziom 36  
    Posty: 3532
    Pomógł: 220
    Ocena: 695
    Niestety kolego, nie wiesz jak włączyć, bo nikt tego nie wie.
REKLAMA