Witam,
Na jednej z podopiecznych drukarek od jakiegoś czasu na wydrukach pojawia się coś jakby mora? Czarny i żółty kolor wyglądają raczej normalnie, niebieski i czerwony generują jakieś nieregularne fale w nasyceniu koloru.
Czy któryś z kolegów może spotkał się z takim problemem?
Urządzenie c284e, tonery oryginał, niedawno wymienione wszystkie bębny.
Na jednej z podopiecznych drukarek od jakiegoś czasu na wydrukach pojawia się coś jakby mora? Czarny i żółty kolor wyglądają raczej normalnie, niebieski i czerwony generują jakieś nieregularne fale w nasyceniu koloru.
Czy któryś z kolegów może spotkał się z takim problemem?
Urządzenie c284e, tonery oryginał, niedawno wymienione wszystkie bębny.