Potrzebuję pilnej pomocy. Mam słuchawki JBL nauszne 520T. Problemem jest to, że nie chcą się włączyć, a gdy je podłączysz do ładowania, dioda ciągle miga na czerwono i nie jest to ładowanie, przy ładowaniu dioda jest stała. Nie chcą się włączyć ani połączyć, nic. Kluczowe jest to, że 3 miesiące temu złamała się jedna część z nich i wyszedł kabelek, ale jest nieuszkodzony i działały normalnie, a teraz nie. Ktoś wie, o co biega?
AI: Która część słuchawek była złamana i jak została naprawiona? Czy mogło to wpłynąć na obecny problem?
Owinięte izolatką.
AI: Jakiej ładowarki i kabla używasz do ładowania słuchawek? Czy próbowałeś użyć innego zestawu?
Tak, to nic nie daje.
AI: Która część słuchawek była złamana i jak została naprawiona? Czy mogło to wpłynąć na obecny problem?
Owinięte izolatką.
AI: Jakiej ładowarki i kabla używasz do ładowania słuchawek? Czy próbowałeś użyć innego zestawu?
Tak, to nic nie daje.