Witam.
Czy nie mając deskowania, a tylko folie paroprzepuszczalną sznurujemy przestrzeń między krokwiami zanim położymy wełnę?
Czy nie mając deskowania, a tylko folie paroprzepuszczalną sznurujemy przestrzeń między krokwiami zanim położymy wełnę?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam