Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ratunku!!! Medion 4 w 1 czyli między innymi kamerka internet

14 Gru 2005 19:43 986 6
  • Poziom 23  
    Zaraz się załamię! Kupiłem to urządzenie(dokładnie MD41084) i ono działa, robię zdjęcia,zgrywam na komputer,ale nie da się włączyć kamerki internetowej:cry:jak ktoś miał podobne problemy to niech mi powie jak się z nimi uporał, wymieniałem kamerkę,ale nadal jest to samo:cry:
  • Poziom 38  
    Mam też taki aparacik ale nie mam do niego sterowników i nie mogę w pełni korzystać z jego funkcji.Podejrzewam że jak zainstalujesz oprogramowanie to problem zniknie .(Masz do niego sterowniki?)
  • Poziom 23  
    Mam do niego sterowniki i już się dowiedziałem co źle robiłem, nie wiedziałem że przed podłączeniem do komputera trzeba kamerkę nastawić na nagrywanie filmów
  • Poziom 24  
    jaka jest jakosc obrazu z tej kamerki internetowej? masz moze nagrany jakis filmik?
  • Poziom 23  
    nie wiem czy to wina kompa ale obraz zdjęcia na podglądzie kamerki jest znacznie jaśniejszy od tego co w kompie widać, jakość jest niezła, ale fabrycznym programem da się nagrywać tylko nie skąpresowane filmy, jeśli chodzi o ""samobierzną"" kamerę to można nagrać od 1,5 min do 6 minut, w zależności od tego czy się kręci z zasłoniętym obiektywem czy się kręci jakieś wielokolorowe ruchliwe obiekty, zazwyczaj da sie nagrać ok. 2:10, daj maila to ci może coś nakręce...
  • Poziom 24  
    jak mozesz to bardzo prosze lidmar(malpa)vp.pl
  • Poziom 1  
    jak sie nazywaja te sterowniki bo tez mam problem mam aparat 3 w 1 i nie mam sterowników skad moge sciagnac ??? plzzzz help

Dodano po 43 [sekundy]:

jak by ktos miał to niech wysle eney(malpa)wp.pl