kortyleski napisał:czesiu napisał:To jak już zrobisz to uziemienie, to weź miernik IPZ i sprawdź która żyła jest lepiej uziemiona, ta z Twojego uziomu, czy ta czwarta żyła wystająca ze ściany w garażu.
A jakie znaczenie ma Rpe w TT?
Próżna jest dyskusja o wyższości jednego układu sieciowego nad drugim, ale gdy za metodę ochrony przyjmuje się samoczynne wyłączenie zasilania to jednak lepiej być chronionym przez dwa aparaty: nadprądowy i różnicowoprądowy, niż polegać tylko na tym drugim.