Astra H, Z16XER, miska z czujnikiem poziomu min. oleju.
Czy przy wymianie miski olejowej powinno się uszczelnić wokół sitka przed pompą oleju?
Czy bez uszczelnienia pompa prawidłowo zaciąga olej?
Czy przy wymianie miski olejowej powinno się uszczelnić wokół sitka przed pompą oleju?
Czy bez uszczelnienia pompa prawidłowo zaciąga olej?