Witam, w związku z tym ze mój kombajn kyocera dokonał żywota, doszedłem do wniosku że może teraz kupię coś mniejszego.
W chwili obecnej używam Brother DCP-L3560CDW skończył się oryginalny toner( kupiłem zamiennik i czekam na dostawę), ale nurtuje mnie takie pytanie. Jest możliwość zrestartowania licznika wydrukowanych stron? w modelu niżej znalazłem instrukcję jak to zrobić lecz do tego modelu jakoś nie mogę znaleźć. Ktoś podpowie jak zrestartować chip?
W chwili obecnej używam Brother DCP-L3560CDW skończył się oryginalny toner( kupiłem zamiennik i czekam na dostawę), ale nurtuje mnie takie pytanie. Jest możliwość zrestartowania licznika wydrukowanych stron? w modelu niżej znalazłem instrukcję jak to zrobić lecz do tego modelu jakoś nie mogę znaleźć. Ktoś podpowie jak zrestartować chip?