Witam!
Mam zamiar kupić sobie te kolumienki i chciałbym się dowiedzieć od kogoś, kto je posiada jak one grają... Czy warto wogóle w nie inwestować... Fajnie by było gdyby kroś scharakteryzował krótko jak brzmią tony niskie, średnie i wysokie... Zamierzam słuchać na nich różnych gatunków muzyki, w tym techno... Macie pole do popisu:) Opisujcie wasze wrażenia odsłuchowe...
Pozdrawiam!
Mam zamiar kupić sobie te kolumienki i chciałbym się dowiedzieć od kogoś, kto je posiada jak one grają... Czy warto wogóle w nie inwestować... Fajnie by było gdyby kroś scharakteryzował krótko jak brzmią tony niskie, średnie i wysokie... Zamierzam słuchać na nich różnych gatunków muzyki, w tym techno... Macie pole do popisu:) Opisujcie wasze wrażenia odsłuchowe...
Pozdrawiam!