witam wszystkich na forum, Pacjent to TV LG 55LF630V, kupiłem jako uszkodzony czym nie chciał się załączyć, pochodził jakiś czas i tak jak myślałem padła płyta główna, wiec zamówiłem z rozbitka dokładnie z modelu 49LF631V i problem jest taki jak na zdęciach, przy starcie Logo LG i webOS tez ale jak załaduje system takie krzaki, albo całkowicie rozjechane menu, co ciekawe jak podłączyłem konsole to jest prawie ok jak na foto, menu z pilota serwisowego jak widać jest ok, gdzie szukać przyczyny?
[img-0]
[img-0]