Witam.
Mam pytanie odnośnie przeglądów instalacji elektrycznych w domach jednorodzinnych z lat 90. i wcześniej, gdzie normy i sposób wykonania instalacji były dość inne, np. stosowanie instalacji 2-żyłowych itp.
Na podstawie jakiej normy wystawiacie, zaświadczenia? Ponieważ wydaje mi się, że norma PN-HD 60364-6 nie jest tutaj odpowiednia z przyczyn samej budowy instalacji względem obecnych norm.
Czytałem gdzieś o PBUE, ale również spotkałem się z komentarzem o tym, że te prawo już nie działa.
Co o tym sądzicie i jak wy sobie z tym radzicie?
Mam pytanie odnośnie przeglądów instalacji elektrycznych w domach jednorodzinnych z lat 90. i wcześniej, gdzie normy i sposób wykonania instalacji były dość inne, np. stosowanie instalacji 2-żyłowych itp.
Na podstawie jakiej normy wystawiacie, zaświadczenia? Ponieważ wydaje mi się, że norma PN-HD 60364-6 nie jest tutaj odpowiednia z przyczyn samej budowy instalacji względem obecnych norm.
Czytałem gdzieś o PBUE, ale również spotkałem się z komentarzem o tym, że te prawo już nie działa.
Co o tym sądzicie i jak wy sobie z tym radzicie?