Witam wszystkich. Zdecydowałem się założyć nowy temat, bo gdy próbowałem podpiąć się pod inny, to nie otrzymałem odpowiedzi. Posiadam Volvo V50 z 2004 roku 2.0D. Zapragnąłem mieć tempomat, więc założyłem manetki, kierownicę i chciałbym spróbować go aktywować, lecz potrzebowałbym instrukcji "krok po kroku". Kupiłem też Xprog 5.55 i mimo moich prób nie mogę odczytać motek z CEM. Próbowałem też CAPROGiem 13.77 i też bez powodzenia. Nie wiem, co robię źle.