logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Volvo V50 2004 2.0D - Jak aktywować tempomat i odczytać CEM Xprog 5.55?

bufet2105 03 Mar 2025 21:17 603 14
REKLAMA
  • #1 21464818
    bufet2105
    Poziom 6  
    Posty: 28
    Ocena: 2
    Witam wszystkich. Zdecydowałem się założyć nowy temat, bo gdy próbowałem podpiąć się pod inny, to nie otrzymałem odpowiedzi. Posiadam Volvo V50 z 2004 roku 2.0D. Zapragnąłem mieć tempomat, więc założyłem manetki, kierownicę i chciałbym spróbować go aktywować, lecz potrzebowałbym instrukcji "krok po kroku". Kupiłem też Xprog 5.55 i mimo moich prób nie mogę odczytać motek z CEM. Próbowałem też CAPROGiem 13.77 i też bez powodzenia. Nie wiem, co robię źle.
    Załączniki:
    • Volvo V50 2004 2.0D - Jak aktywować tempomat i odczytać CEM Xprog 5.55? 20250301_121427.jpg (6.18 MB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • Volvo V50 2004 2.0D - Jak aktywować tempomat i odczytać CEM Xprog 5.55? 20250301_121521.jpg (6.1 MB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • Volvo V50 2004 2.0D - Jak aktywować tempomat i odczytać CEM Xprog 5.55? 20250301_144129.jpg (9.68 MB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • #2 21466371
    piotrekwoj1
    Poziom 43  
    Posty: 10481
    Pomógł: 941
    Ocena: 3406
    A po co chcesz czytać motki?
  • #3 21466400
    bufet2105
    Poziom 6  
    Posty: 28
    Ocena: 2
    >>21466371 Z tego, co mi się wydaje, to trzeba odczytać EPROM, edytować i wgrać na powrót. Czy mam rację, czy znowu źle myślę?
  • #4 21466412
    piotrekwoj1
    Poziom 43  
    Posty: 10481
    Pomógł: 941
    Ocena: 3406
    A kto Ci go edytuje? Wiesz jak to zrobić?
  • REKLAMA
  • #5 21466426
    bufet2105
    Poziom 6  
    Posty: 28
    Ocena: 2
    Najpierw muszę mieć wyciągnięty plik. Zastanowię się, co z nim potem zrobić. Czy możesz mi podpowiedzieć, dlaczego Carprog podejmuje 5 razy próbę odczytu i bez efektu?
  • Pomocny post
    #6 21466649
    piotrekwoj1
    Poziom 43  
    Posty: 10481
    Pomógł: 941
    Ocena: 3406
    Ciężko powiedzieć co robisz źle. Czy aby 5.55 ma autoryzację na 9S12?
  • REKLAMA
  • #7 21466659
    bufet2105
    Poziom 6  
    Posty: 28
    Ocena: 2
    No i chyba uderzyłeś w sedno. Xprog 5.55 na pewno odczytuje 9S12HZ, a u mnie w CEM siedzi 9S12DG i 9S12DT. Myślisz, że to może być powód? Myślałem, że jak odczyta 9S12, to powinno ruszyć.
  • Pomocny post
    #8 21466697
    piotrekwoj1
    Poziom 43  
    Posty: 10481
    Pomógł: 941
    Ocena: 3406
    Czytanie, kopiowanie CEM to czasami jest historia nie do opisania. Na 99% to będzie problemem.
  • REKLAMA
  • #9 21466995
    bufet2105
    Poziom 6  
    Posty: 28
    Ocena: 2
    Co byś zaproponował? Jaki programator użyć do tego? Mam jeszcze dostęp do CARPROG 13.77, próbowałem, ale też nie ruszy.
  • #10 21467345
    Jurek220
    Poziom 31  
    Posty: 1365
    Pomógł: 157
    Ocena: 253
    bufet2105 napisał:
    Co byś zaproponował? Jaki programator użyć do tego? Mam jeszcze dostęp do CARPROG 13.77, próbowałem, ale też nie ruszy.

    Carprog jak od zółtków to raczej nieodczyta.
    CG100 lub VVDI.
    Pozdr.
  • #11 21731533
    bufet2105
    Poziom 6  
    Posty: 28
    Ocena: 2
    Trochę to trwało, ale zakupiłem odpowiedni sprzęt i przeczytałem CEM-a. Czy ma ktoś informację, w którym obszarze trzeba edytować zapis, żeby aktywować tempomat? W EEPROM-ie czy flashu?
  • #12 21731726
    piotrekwoj1
    Poziom 43  
    Posty: 10481
    Pomógł: 941
    Ocena: 3406
    bufet2105 napisał:
    Trochę to trwało, ale zakupiłem odpowiedni sprzęt i przeczytałem CEM-a. Czy ma ktoś informację, w którym obszarze trzeba edytować zapis, żeby aktywować tempomat? W EEPROM-ie czy flashu?

    Kupujesz sprzęt nie mając informacji czy taka operacja zakończy się sukcesem? Chcesz edytować wsad motorolli tak żeby włączyć tempomat? Życzę powodzenia. Tempomat to nie tylko CEM ale pewnie i ECU bo to w nim jest funkcja. Np. w Oplu tempomat włączasz w jak pamiętam 4 sterownikach i to nie przez edycję pliku tylko programem można powiedzieć typowym do Opla. W Volvo może to ogarnie VDASH, VIDA lub coś bardziej zaawansowanego. Czy przez edycję się uda nie wiem, powodzenia. Pochwal się wynikami.
  • #13 21732426
    bufet2105
    Poziom 6  
    Posty: 28
    Ocena: 2
    Ok. Jeżeli uda mi się ogarnąć to napiszę.
  • #14 21822618
    kostekk
    Poziom 12  
    Posty: 115
    Pomógł: 1
    bufet2105 napisał:
    Ok. Jeżeli uda mi się ogarnąć to napiszę.

    Mógłbyś napisać jakim programatorem w końcu udało Ci się odczytać wsady?
  • #15 21822692
    bufet2105
    Poziom 6  
    Posty: 28
    Ocena: 2
    EEPROM z Motoroli odczytałem ryżowym Xprogiem 5.84. Razem z kumplem rozpoczęliśmy próbę odnalezienia wiersza z zapisem tego tempomatu. Jednak nie jest to takie proste. Zdobyłem drugiego CEM z aktywnym tempomatem i zacząłem porównywać zapisy. Zdaniem mojego kumpla zapis będzie się różnił jednym bitem, zamiana 00 na 01 lub FF, tylko że nie wiadomo, w którym obszarze. Moim zdaniem myślę, że będzie to obszar w okolicy 0x008000 do 0x008700, ale najlepszy sposób to edycja bitu i sprawdzenie na samochodzie. Krótki dzień i pogoda zimowa spowodowały, że temat na razie zawieszony do czasu nastania wiosny

Podsumowanie tematu

✨ Temat dotyczy aktywacji tempomatu w Volvo V50 2004 2.0D poprzez modyfikację CEM (Central Electronic Module). Użytkownik zainstalował manetki i kierownicę z tempomatem, jednak napotkał problemy z odczytem pamięci EEPROM w CEM za pomocą programatorów Xprog 5.55 i Carprog 13.77. Okazało się, że Xprog 5.55 nie obsługuje wersji mikrokontrolera 9S12DG i 9S12DT obecnych w CEM, co uniemożliwia odczyt. Zalecane były alternatywne programatory, takie jak CG100, VVDI lub nowszy Xprog 5.84, który umożliwił odczyt EEPROM z mikrokontrolera Motorola. Aktywacja tempomatu wymaga edycji zapisu w pamięci, prawdopodobnie w obszarze 0x008000–0x008700, gdzie zmiana pojedynczego bitu może włączyć funkcję. Proces jest skomplikowany, gdyż tempomat może wymagać modyfikacji nie tylko w CEM, ale także w ECU. Wskazano, że w Volvo do aktywacji tempomatu mogą być potrzebne dedykowane programy serwisowe, takie jak VDASH lub VIDA. Prace nad aktywacją zostały tymczasowo zawieszone z powodu warunków pogodowych i braku pełnej wiedzy o lokalizacji bitu aktywującego tempomat.
REKLAMA