Witam serdecznie
Czy są jakieś zasadnicze różnice pomiędzy stacjami T12:
1. T12-X Plus
2. Ksger V3.1
Piszą, że Ksger działa na MM32, a nie na STM32. Mówimy o stacjach z Chin.
Napiszcie mi, jak wygląda w Ksger sprawa z wersją. Lepsze są 3.1 czy stare, nie pamiętam, 2.4 czy coś w tym stylu.
Jeśli chodzi o T12-X Plus, widzę, że obecnie chodzi taniej od Ksger. Może warto się skłonić w stronę innej firmy, ale jakiej?
Jeśli chodzi o groty T12, w zupełności mi wystarczy do zastosowań hobbystycznych.
Dziękuję serdecznie za opinie.
Pozdrawiam
Czy są jakieś zasadnicze różnice pomiędzy stacjami T12:
1. T12-X Plus
2. Ksger V3.1
Piszą, że Ksger działa na MM32, a nie na STM32. Mówimy o stacjach z Chin.
Napiszcie mi, jak wygląda w Ksger sprawa z wersją. Lepsze są 3.1 czy stare, nie pamiętam, 2.4 czy coś w tym stylu.
Jeśli chodzi o T12-X Plus, widzę, że obecnie chodzi taniej od Ksger. Może warto się skłonić w stronę innej firmy, ale jakiej?
Jeśli chodzi o groty T12, w zupełności mi wystarczy do zastosowań hobbystycznych.
Dziękuję serdecznie za opinie.
Pozdrawiam