logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Integracja pompy ciepła Kaisai z modułem Combo firmy Compit - jak to zrobić?

swat23 25 Mar 2025 20:48 375 0
REKLAMA
  • #1 21495248
    swat23
    Poziom 10  
    Posty: 7
    Ocena: 1
    Witam,
    Posiadam pompę ciepła firmy Kaisai, do niej jest założony moduł "Zdalnego Nadzoru Serwisowego", który został wyprodukowany przez firmę Compit (oryginalna nazwa tego modułu to Combo). Czy może ktoś próbował, posiadając ten moduł, zintegrować ją z systemem nadrzędnym?
    Pompa z modułem komunikuje się po protokole Modbus RTU.
    AI: Jaki system nadrzędny próbujesz zintegrować z pompą ciepła i modułem Combo?
    Delta Control Enteliweb
    AI: Czy napotkałeś jakieś konkretne problemy podczas próby integracji lub czy podjąłeś już jakieś kroki w tym kierunku?
    Tak, przy próbach integracji bramka przestaje mieć komunikację ze sterownikiem pompy.
  • REKLAMA
REKLAMA