Witam,
Posiadam pompę ciepła firmy Kaisai, do niej jest założony moduł "Zdalnego Nadzoru Serwisowego", który został wyprodukowany przez firmę Compit (oryginalna nazwa tego modułu to Combo). Czy może ktoś próbował, posiadając ten moduł, zintegrować ją z systemem nadrzędnym?
Pompa z modułem komunikuje się po protokole Modbus RTU.
AI: Jaki system nadrzędny próbujesz zintegrować z pompą ciepła i modułem Combo?
Delta Control Enteliweb
AI: Czy napotkałeś jakieś konkretne problemy podczas próby integracji lub czy podjąłeś już jakieś kroki w tym kierunku?
Tak, przy próbach integracji bramka przestaje mieć komunikację ze sterownikiem pompy.
Posiadam pompę ciepła firmy Kaisai, do niej jest założony moduł "Zdalnego Nadzoru Serwisowego", który został wyprodukowany przez firmę Compit (oryginalna nazwa tego modułu to Combo). Czy może ktoś próbował, posiadając ten moduł, zintegrować ją z systemem nadrzędnym?
Pompa z modułem komunikuje się po protokole Modbus RTU.
AI: Jaki system nadrzędny próbujesz zintegrować z pompą ciepła i modułem Combo?
Delta Control Enteliweb
AI: Czy napotkałeś jakieś konkretne problemy podczas próby integracji lub czy podjąłeś już jakieś kroki w tym kierunku?
Tak, przy próbach integracji bramka przestaje mieć komunikację ze sterownikiem pompy.