Posiadam pompę ciepła kaisai 6kw monoblok. Chciałbym połączyć ją z solarami próżniowymi. Układ byłby połączony w zasobniku cwu 200l z dwiema wężownicami. Pytanie brzmi - jak połączyć sterowanie solarami do sterownika pc? Jest złącze na pompę układu solarnego oraz cytuję "sygnał wejściowy układu solarnego" dwa piny. Skąd mam wziąć ten sygnał?