logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak połączyć sterowanie solarami z pompą ciepła Kaisai 6kW monoblok?

rafalx3 16 Sty 2025 15:07 312 0
REKLAMA
  • #1 21395668
    rafalx3
    Poziom 7  
    Posty: 26
    Pomógł: 1
    Ocena: 1
    Posiadam pompę ciepła kaisai 6kw monoblok. Chciałbym połączyć ją z solarami próżniowymi. Układ byłby połączony w zasobniku cwu 200l z dwiema wężownicami. Pytanie brzmi - jak połączyć sterowanie solarami do sterownika pc? Jest złącze na pompę układu solarnego oraz cytuję "sygnał wejściowy układu solarnego" dwa piny. Skąd mam wziąć ten sygnał?
  • REKLAMA
REKLAMA