Witam, mam problem z ciągnikiem DEUTZ-FAHR Agrotron 150 MK2. Problem tkwi w tym, gdy ciągnik zagrzeje się, to tylny podnośnik podniesie trochę i rozłącza go. Słychać, że pompa pracuje, i też przednia ośka nie pracuje, jak się chce rozłożyć maszynę. Dźwignia od hydrauliki to opuszcza ośkę lub podnosi. Co może być przyczyną takiego zjawiska? Z góry dziękuję za wszelkie informacje dane na ten temat