logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

DEUTZ-FAHR Agrotron 150 MK2 - awaria podnośnika i przedniej osi po nagrzaniu

Kow_xmng 29 Mar 2025 16:51 657 0
REKLAMA
  • #1 21500059
    Kow_xmng
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Witam, mam problem z ciągnikiem DEUTZ-FAHR Agrotron 150 MK2. Problem tkwi w tym, gdy ciągnik zagrzeje się, to tylny podnośnik podniesie trochę i rozłącza go. Słychać, że pompa pracuje, i też przednia ośka nie pracuje, jak się chce rozłożyć maszynę. Dźwignia od hydrauliki to opuszcza ośkę lub podnosi. Co może być przyczyną takiego zjawiska? Z góry dziękuję za wszelkie informacje dane na ten temat :)
  • REKLAMA
REKLAMA