Witam
Od jakiegoś czasu mam problem z ekspresem nie robi kawy, nie płucze. Podczas próby uruchomienia wyświetla się błąd za drobno zmielonej kawy i uruchamia się płukanie, ale przez dysze od pojemnika na mleko. Przez dysze kawowe nie poleci nawet kropla. Podczas testu elektrozawory działają, pompa się załącza, sitka wszystkie wyczyszczone. Ekspres poprawnie podgrzewa wodę. Ślimak zaparzacza bez luzów. Przewody, złączki i rozdzielacze drożne. Infuzor rozebrany i wyczyszczony i mimo to bez poprawy. Gdzie szukać przyczyny?
Od jakiegoś czasu mam problem z ekspresem nie robi kawy, nie płucze. Podczas próby uruchomienia wyświetla się błąd za drobno zmielonej kawy i uruchamia się płukanie, ale przez dysze od pojemnika na mleko. Przez dysze kawowe nie poleci nawet kropla. Podczas testu elektrozawory działają, pompa się załącza, sitka wszystkie wyczyszczone. Ekspres poprawnie podgrzewa wodę. Ślimak zaparzacza bez luzów. Przewody, złączki i rozdzielacze drożne. Infuzor rozebrany i wyczyszczony i mimo to bez poprawy. Gdzie szukać przyczyny?