Witam.
Mam problem z lodówką marki LG GR-399 SNQ. W górnej komorze mam od 11 stopni na dole do 16 stopni na górze, zmiana w środku regulacji temperatury nic nie daje. Dodam, iż zamrażarka działa prawidłowo, ok. -19 stopni, i lodówka co jakiś czas się wyłącza. Problem jest tylko z górną komorą. Odkręciłem na dole z tyłu kratkę wentylacyjną, wyczyściłem z kurzu, ale nic to nie dało. Dodam, że nie ma nigdzie wody, żeby gdzieś było mokro. Co jeszcze można sprawdzić, ogarnąć samemu? Co jeszcze można sprawdzić?
Poprawiłem TONI_2003
Mam problem z lodówką marki LG GR-399 SNQ. W górnej komorze mam od 11 stopni na dole do 16 stopni na górze, zmiana w środku regulacji temperatury nic nie daje. Dodam, iż zamrażarka działa prawidłowo, ok. -19 stopni, i lodówka co jakiś czas się wyłącza. Problem jest tylko z górną komorą. Odkręciłem na dole z tyłu kratkę wentylacyjną, wyczyściłem z kurzu, ale nic to nie dało. Dodam, że nie ma nigdzie wody, żeby gdzieś było mokro. Co jeszcze można sprawdzić, ogarnąć samemu? Co jeszcze można sprawdzić?