Siema. Mam pytanko. W moim kompresorze padł silnik. Znalazłem taki sam jeśli chodzi o moc ale koło pasowe jest mniejsze w porównaniu do oryginału. Zgodnie ze wzorem na przełożenie przekładni pasowych mniejsze koło na wale silnika da mniejsze obroty na sprężarce. Stąd pytanie czy może to jakoś negatywnie na nią wpłynąć?