logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Nowe opony – bicie podczas jazdy, przyczyny drgań po wymianie opon

dominik91p 20 Kwi 2025 08:24 1155 9
REKLAMA
  • #1 21525031
    dominik91p
    Poziom 27  
    Posty: 1002
    Pomógł: 92
    Ocena: 48
    Cześć.Nowe opony bija.
  • REKLAMA
  • #2 21525046
    shegipl
    Poziom 26  
    Posty: 680
    Pomógł: 76
    Ocena: 1139
    Była robiona optymalizacja przed wywarzaniem?
  • REKLAMA
  • #3 21525057
    dominik91p
    Poziom 27  
    Posty: 1002
    Pomógł: 92
    Ocena: 48
    Tego nie wiem. Serwis opon zamówił opony, następnie założył I wyważył.
  • REKLAMA
  • #4 21525248
    user64
    Poziom 36  
    Posty: 3532
    Pomógł: 220
    Ocena: 695
    No to przejechałeś się na ekonomicznych oponach koreańskiego producenta. Jakby nie ty pierwszy kolego. Zwyczajnie poniosłeś lekcję i tyle. Następnym razem przy zakupie opon przypomnij sobie o tym. Ja też zawierzyłem raz opiniom ludzi i kupiłem Zeetexy, taa, gorszych opon chyba nawet na szrocie nie kupiłbym. Nauczka była i teraz wiem, że mogę przyoszczędzić nawet na tarczach, ale nie na oponach.
  • #5 21525601
    dominik91p
    Poziom 27  
    Posty: 1002
    Pomógł: 92
    Ocena: 48
    Powiedziano mi że nie jest to "Chinka" .
  • #6 21525643
    ŁukaszB666
    Poziom 24  
    Posty: 741
    Pomógł: 59
    Ocena: 790
    dominik91p napisał:
    Powiedziano mi że nie jest to "Chinka" . Jest to produkcja Hankooka.

    Czyli różnicy miedzy Koreańczykiem a Chińczykiem wielkiej nie ma.
  • #7 21525647
    user64
    Poziom 36  
    Posty: 3532
    Pomógł: 220
    Ocena: 695
    No, a Hankook jest koreański, to faktycznie różnica jest, fiuuuuuu fiuuu.
    Poważnie, dostałeś lekcje, wyciągnij wnioski
  • #8 21525658
    ŁukaszB666
    Poziom 24  
    Posty: 741
    Pomógł: 59
    Ocena: 790
    user64 napisał:
    Ja też zawierzyłem raz opiniom ludzi i kupiłem Zeetexy, taa, gorszych opon chyba nawet na szrocie nie kupiłbym.

    Z tymi "ludźmi"to bym nie przesadzał jak 97.5% opinii to booty.
  • REKLAMA
  • #9 21525692
    user64
    Poziom 36  
    Posty: 3532
    Pomógł: 220
    Ocena: 695
    Mówisz, że stoję naprzeciw botów? ;)
  • #10 21728029
    dominik91p
    Poziom 27  
    Posty: 1002
    Pomógł: 92
    Ocena: 48
    Ostatecznie opony zostały wymienione na gwarancji. Po wymianie opon na inny model problemy zażegnane.

Podsumowanie tematu

✨ Problem drgań i bicia podczas jazdy po wymianie nowych opon może wynikać z braku optymalizacji przed wyważaniem kół. W dyskusji zwrócono uwagę na jakość opon, szczególnie tych ekonomicznych pochodzących od koreańskich producentów, które mogą powodować nieprzyjemne doznania podczas jazdy. Poruszono kwestię różnic między oponami koreańskimi a chińskimi, wskazując, że nie zawsze jest to istotna różnica jakościowa. Ostatecznie problem został rozwiązany poprzez wymianę opon na inny model w ramach gwarancji, co wyeliminowało drgania i bicie podczas jazdy.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA