No to przejechałeś się na ekonomicznych oponach koreańskiego producenta. Jakby nie ty pierwszy kolego. Zwyczajnie poniosłeś lekcję i tyle. Następnym razem przy zakupie opon przypomnij sobie o tym. Ja też zawierzyłem raz opiniom ludzi i kupiłem Zeetexy, taa, gorszych opon chyba nawet na szrocie nie kupiłbym. Nauczka była i teraz wiem, że mogę przyoszczędzić nawet na tarczach, ale nie na oponach.