Witam. Zmywarka Siemens – pojawił się błąd E23. Silnik pompki odpływowej był niesprawny, więc go wymieniłem, sprawdziłem drożność węży. Zmywarka nadal nie działa, wyskoczył błąd E20. Sprawdziłem rezystancję pompki obiegowej – jest dobra. Następnie sprawdziłem grzałkę, wydaje się sprawna na pinach zasilających, ale 3 małe piny, które z tego, co wyczytałem, są do czujnika temperatury, nie wykazują żadnej reakcji. Czy może to być przyczyną niedziałania zmywarki? Po uruchomieniu słychać 2 sygnały ze sterownika i pojawia się błąd. Proszę o pomoc.