Witam,
Mam na elewacji 3 lampy, które chciałbym moc włączać na 2 sposoby.
1 sposób – włącznikiem na stałe, żeby świeciły non stop, kiedy kliknę przycisk,
2 sposób – załączane przez czujki ruchu (jedna przy wejściu do domu, druga przy furtce).
Czy jeżeli zrobię to tak, jak na schemacie, który wrzucam niżej, będzie to działać?
Mam na elewacji 3 lampy, które chciałbym moc włączać na 2 sposoby.
1 sposób – włącznikiem na stałe, żeby świeciły non stop, kiedy kliknę przycisk,
2 sposób – załączane przez czujki ruchu (jedna przy wejściu do domu, druga przy furtce).
Czy jeżeli zrobię to tak, jak na schemacie, który wrzucam niżej, będzie to działać?