Cześć Wszystkim!
Zmagam się ostatnio z problemem pozostawionej po "elektrykach" instalacji sterowania oświetleniem. Przejrzałem już wiele zamieszczonych tutaj tematów oraz dostępnych w internecie filmów ale niestety nadal mam problem z podłączeniem. Chodzi o układ dwóch łączników schodowych podwójnych oraz jednego krzyżowego też podwójnego między nimi czyli sterowanie dwóch lamp (grup lamp) z 3 miejsc. Źródło zasilania znajduje się z jednej strony. Według mnie zastosowano zbyt mało przewodów żeby to połączyć ze sobą ale z racji tego, że wyczerpały mi się pomysły i konfiguracje to liczę, że może ktoś z Was będzie miał jakiś pomysł lub wręcz przeciwnie - zapewni mnie, że to nie ma prawa działać. Załączam odwzorowanie dostępnych przewodów.
Zmagam się ostatnio z problemem pozostawionej po "elektrykach" instalacji sterowania oświetleniem. Przejrzałem już wiele zamieszczonych tutaj tematów oraz dostępnych w internecie filmów ale niestety nadal mam problem z podłączeniem. Chodzi o układ dwóch łączników schodowych podwójnych oraz jednego krzyżowego też podwójnego między nimi czyli sterowanie dwóch lamp (grup lamp) z 3 miejsc. Źródło zasilania znajduje się z jednej strony. Według mnie zastosowano zbyt mało przewodów żeby to połączyć ze sobą ale z racji tego, że wyczerpały mi się pomysły i konfiguracje to liczę, że może ktoś z Was będzie miał jakiś pomysł lub wręcz przeciwnie - zapewni mnie, że to nie ma prawa działać. Załączam odwzorowanie dostępnych przewodów.