Witam
Zakupiłem niedawno z Ali radio 2din/ Android/ 4/64 Gb jak w linku poniżej i mam pytania, może ktoś pomoże:
https://pl.aliexpress.com/item/10050080356338...in.38.3f8f1c24LMkFjP&gatewayAdapt=glo2pol
1. Wmontowany mikrofon ma małą czułość, owszem mogę podłączyć dodatkowy zewnętrzny, jednak najpierw chciałbym spróbować czy można czułość ustawić gdzieś w menu.
- wprawdzie natknąłem się gdzieś w necie, że jest taka opcja, ale nie mogę jej znaleźć
2. Oryginalnie wgrany CarLink 2.0 łączy się z bluetooth telefonu, po wyłączeniu radia, Carlink próbuje się połączyć, ale się zwiesza, jedyne rozwiązanie to reset radia lub oczyszczenie pamięci aplikacji.
- czy macie jakieś propozycje rozwiązania problemu? Najchętniej bym go zaktualizował do wyższej wersji, ale nie wiem, czy w razie czego uda się powrócić do wersji pierwotnej.
Z góry dziękuję za pomoc
Zakupiłem niedawno z Ali radio 2din/ Android/ 4/64 Gb jak w linku poniżej i mam pytania, może ktoś pomoże:
https://pl.aliexpress.com/item/10050080356338...in.38.3f8f1c24LMkFjP&gatewayAdapt=glo2pol
1. Wmontowany mikrofon ma małą czułość, owszem mogę podłączyć dodatkowy zewnętrzny, jednak najpierw chciałbym spróbować czy można czułość ustawić gdzieś w menu.
- wprawdzie natknąłem się gdzieś w necie, że jest taka opcja, ale nie mogę jej znaleźć
2. Oryginalnie wgrany CarLink 2.0 łączy się z bluetooth telefonu, po wyłączeniu radia, Carlink próbuje się połączyć, ale się zwiesza, jedyne rozwiązanie to reset radia lub oczyszczenie pamięci aplikacji.
- czy macie jakieś propozycje rozwiązania problemu? Najchętniej bym go zaktualizował do wyższej wersji, ale nie wiem, czy w razie czego uda się powrócić do wersji pierwotnej.
Z góry dziękuję za pomoc