Cześć, kupiłem niedawno Hondę Accord VI z niesprawnym zamkiem centralnym i od razu wziąłem się za jego naprawę. Któryś z poprzednich właścicieli zmienił oryginalny zamek drzwi kierowcy na uniwersalny typu master i zamontował uniwersalną centralkę. Wszystko to wyrzuciłem, założyłem oryginalny zamek i centralny działa z kluczyka i rygla drzwi kierowcy 🥳
Jednak żyjemy w XXI wieku i pasuje mieć pilota, oryginalny pilot w stanie bardzo złym kosztuje minimum 100 zł, a w lepszym nawet i 200–300 🫣
Chciałbym założyć uniwersalną centralkę do sterowania, ale na oryginalnych zamkach. Czy ktoś jest mi w stanie pomóc, jak to nią wysterować? Nie wiem, które kable są sygnałowymi, gdzie ich szukać, czy sterowanie odbywa się masą? Sterownik, jaki zakupiłem, to Modemix.
Przypuszczam, że najłatwiej będzie przy oryginalnym odbiorniku zamka przy tunelu środkowym.
Dziękuję z góry za pomoc.
Jednak żyjemy w XXI wieku i pasuje mieć pilota, oryginalny pilot w stanie bardzo złym kosztuje minimum 100 zł, a w lepszym nawet i 200–300 🫣
Chciałbym założyć uniwersalną centralkę do sterowania, ale na oryginalnych zamkach. Czy ktoś jest mi w stanie pomóc, jak to nią wysterować? Nie wiem, które kable są sygnałowymi, gdzie ich szukać, czy sterowanie odbywa się masą? Sterownik, jaki zakupiłem, to Modemix.
Przypuszczam, że najłatwiej będzie przy oryginalnym odbiorniku zamka przy tunelu środkowym.
Dziękuję z góry za pomoc.